שלחו לנו ווטסאפ השאירו לנו מייל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

×

שיווק ברשתות החברתיות

שיווק העסק שלך בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב

 למה לשווק ברשתות החברתיות?

מי שלא שם, כבר מזמן לא קיים.

הדרך הנכונה והחכמה ביותר לייצר הכנסות וקהל לקוחות גדל והולך לעסק שלך.

Umbraco כרטיס הביקור שלך

כרטיס הביקור שלך

הדף העסקי שלך ברשתות החברתיות הוא הדרך שבה לקוחות חדשים יכולים להתרשם ממך. הרושם קובע המון! שיווק נכון ימתג את העסק כמקצועי ומצליח.

Umbraco עוד קהל, עוד לקוחות

עוד קהל, עוד לקוחות

שיווק ברשתות החברתיות מושך קהל חדש ורלוונטי, כזה שמתעניין בתחום שלכם ומחפש פתרונות ומידע. מספר העוקבים יעלה בהדרגה ואיתו גם מספר הלקוחות והעסקאות.

Umbraco עסק שוקק חיים

עסק שוקק חיים

עמוד עסקי פעיל וחי ברשתות החברתיות, כזה שמתעדכן בטרנדים החמים בתחום נתפס כחזק ואטרקטיבי בעיני הקהל. כמו כן, תצרו רושם של עסק בעל רספונסיביות גבוהה ותודעת שירות מצויינת.

אומברקו
Umbraco שיווק רק לקהל רלוונטי

שיווק רק לקהל רלוונטי

הפרסום ברשתות החברתיות מבוסס על קהל שנבחר בפינצטה ויש לו צורך במה שאתם מציעים. להבדיל מכלי המדיה המסורתיים כמו הרדיו או הטלוויזיה, כאן פונים ישירות לקהל היעד האידיאלי לעסק שלכם.

Umbraco הכירו את הקהל שלכם

הכירו את הקהל שלכם

באמצעות שיווק העסק ברשתות החברתיות אתם זוכים להכיר את הקהל מקרוב, לדעת מה מפריע לו, מה הוא מחפש, איזה פוסטים מעניינים אותו יותר ואיזה פחות. עסק שמכיר את הקהל שלו יודע לכוון טוב יותר למטרה.

Umbraco חסכון בעלויות הפרסום

חסכון בעלויות הפרסום

לעומת פרסום בכלי המדיה המסורתיים, הפרסום ברשתות החברתיות הוא יעל וחסכוני. התקציב גמיש ומשתנה בהתאם ליכולת שלכם, והתוצאות מדהימות.

עסקים שאנחנו משווקים ברשתות החברתיות:

על שיווק ברשתות החברתיות

את תהליך השיווק מתחילים בהצבת מטרות ויעדים. לאחר מכן נתחיל ביצירת תוכן איכותי בעל ערך מוסף, שעוסק בתחום רלוונטי לעסק. לפני שניגש לכתיבה, נערוך מחקר ונבדוק מה הם הנושאים שמעסיקים את הלקוחות בתחום. לתוכן נצרף תמונה מעניינת או סרטון קצר ומדליק ונפרסם אותם ברשתות החברתיות השונות. לכל רשת חברתית נתאים את צורת התוכן המתאימה ביותר. בעקבות הקמפיינים השונים ברשתות החברתיות יעלו מספר העוקבים והלייקים לעסק שלכם ובהדרגה תרגישו עליה בפניות ובהכנסות.