אפיון אתרים

הסוד של כל פרויקט מוצלח מתחיל בתכנון נכון

לדעת לשאול את השאלות הנכונות

בדיוק כפי שכשבונים בית לא מתחילים מהנחת האבן הראשונה בשטח, אלא מתכנון אדריכלי מפורט שלוקח בחשבון את השימוש בבית ואת המטרות שלו,
כך גם באתרי אינטרנט מומלץ תמיד להתחיל את התהליך באפיון מעמיק, "סוף מעשה במחשבה תחילה". אפיון הוא תכנון לאתר האינטרנט כולו, הכולל מחקר,
הגדרת קהלי יעד ומטרות ותכנון מבנה האתר והרכיבים השונים שבו, עד לרמת תרשימי מבנה מפורטים (Wireframes) שעל בסיסם נעצב ונפתח בהמשך את האתר כולו.

Umbraco תיאום ציפיות מקסימלי

תיאום ציפיות מקסימלי

אולי ביום יום אתם אוהבים הפתעות, אבל כשמדובר בתהליך פיתוח ועיצוב האתר שלכם, התחושה שאתם יודעים איך יראה ויתנהג התוצר הסופי חשובה מאין כמוה. כשמתכננים את האתר מראש, עד הפרטים הקטנים, כל הצדדים מיישרים קו מראש לגבי התוצאה. 

Umbraco Brainstorming

Brainstorming

האפיון מתבצע בשיתוף פעולה בינך לבין מנהל הפרויקט מטעמנו, מעצבת חווית משתמש UX ומנהל מחלקת פיתוח, כאשר בכל שלב מועברים התוצרים לבקרה ובדיקה שלך ולביצוע תיקונים במידת הצורך.

Umbraco אסטרטגיה תחילה

אסטרטגיה תחילה

אפיון מוצלח תלוי במידה רבה בניתוח נכון של העסק ושל הצרכים שלו ובבניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה. המומחיות שלנו היא בשאילת השאלות הנכונות ובבניית בריף אסטרטגיה שממנו אפשר לגזור את מטרות האתר, את המבנה ואת הפיצ'רים הייחודיים שהוא יכלול.  

Umbraco מה אתם באמת צריכים?

מה אתם באמת צריכים?

נתכנן יחד את האתר שלכם עם פיצ'רים ייחודיים, במטרה לייצר מעורבות גבוהה של הגולשים ולמקסם את זמן השהייה באתר (כך נעלה את דירוג האתר בגוגל באופן אורגני), בדגש על חווית משתמש חיובית ועל שיעור נטישה נמוך.

Umbraco לצפות בעיות – ולפתור אותן מראש

לצפות בעיות – ולפתור אותן מראש

עם תרשימי המבנה, ה-Wireframes אנחנו יכולים לצפות את הבעיות ולתת להם פתרונות. להחליט מראש איפה ימוקם כל רכיב וכל כפתור באתר, כמה מקום יהיה לטקסט ומה ההיררכיה הנכונה של הדברים.

Umbraco הצעת מחיר מדויקת

הצעת מחיר מדויקת

בסוף תהליך האפיון יהיה לכם ביד מסמך מפורט ותרשימי מבנה ותוכלו לפנות לספקים שונים, לבקש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן.

בואו ניפגש

נשמח לדבר, להבין את הצרכים שלך ולתת לך הצעה, בהתאם.
שם, טלפון, מייל, על מה רצית לשוחח?

מתחייבים שלא לשלוח ספאם או להעביר את הדוא"ל שלך לצד ג' כלשהו