שלחו לנו ווטסאפ השאירו לנו מייל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם...

×

אודותינו

החברה הוקמה על ידי אביחי ביטון, מתכנת בכיר ואחד ממומחי umbraco בישראל,  וטל תורג'מן, אשת קריאייטיב ואסטרטגיה שמתמחה בלווי מותגים בתהליכי הקמה ומיתוג מחדש.
חברת TWB לקחה את המושג 'משרד דיגיטל' כמה צעדים קדימה, ועובדת בפורמט דיגיטלי לחלוטין, בשיתוף פעולה פורה בין אנשי צוות מכל רחבי הארץ.  את הצוות המדהים שלנו בחרנו בפינצטה, מצפון, מדרום, מגוש דן וגם מגוש עציון, וכולם מתקבצים (דיגיטלית כמובן) כדי לתת ללקוחות החברה מעטפת שירותים מקיפה, בהמון כישרון, יצירתיות ואהבה.
אם תגללו קצת למטה תוכלו לקרוא המלצות, לצפות ברשימה חלקית של הלקוחות שלנו ולהבין על קצה המזלג, מה אנחנו יודעים לעשות.

המומחיות שלנו

אפיון, עיצוב ובניית אתרי בוטיק בהתאמה אישית

אפיון, עיצוב ובניית אתרי בוטיק בהתאמה אישית


במציאות של היום, אתם יכולים לבנות אימפריות שלמות מבלי שתהיה לכם כתובת פיזית, אבל אם אין לכם כתובת דיגיטלית - אתם לא קיימים. חברת TWB מתמחה בבניית אתרים בהתאמה אישית: אתר שיענה על הצרכים של הארגון או העסק שלכם, ישקף את הפעילות ויקדם אותה, ולא פחות חשוב - יתאים לתקציב הרצוי. כשזה נוגע לבניית אתרים אנחנו יודעים לעשות ממש הכל, השאלה היא רק - מה אתם צריכים?

מעטפת פרסום וקידום שמביאה תוצאות

מעטפת פרסום וקידום שמביאה תוצאות


אחרי שכבר יש לכם אתר אינטרנט, אפשר להתחיל להפיץ את הבשורה! אנחנו כאן בשביל לתת לכם את כל הכלים להגיע אל קהל היעד שלכם ולהביא אותו - אליכם. קידום אורגני וממומן ברשתות החיפוש, קמפיינים דיגיטליים, פרסום ותוכן ברשתות חברתיות, יצירת תכנים שיווקיים לאתר שלכם, סרטוני וידאו ואנימציה, באנרים וממש כל מה שאתם צריכים. תרגישו חופשי לאתגר אותנו, אנחנו אוהבים את זה.

מיתוג חד וקולע לעסקים וארגונים

מיתוג חד וקולע לעסקים וארגונים


המפגש הראשון של הלקוח עם העסק או הארגון הוא הזדמנות חד פעמית להשאיר את הרושם הנכון. עם מיתוג מתאים שמעביר את המסר המרכזי ומשקף את הערכים והמטרות שלכם, הלקוחות יוכלו להבין מיד בשביל מה הם צריכים אתכם. אנחנו כאן בשביל לצאת אתכם למסע הזה, ללמוד להכיר את הארגון, להבין את הייחודיות שלו ולהציע את הפתרונות היצירתיים והמדויקים שיביאו אותה לידי ביטוי.

0

אתרים בהתאמה אישית

0

לקוחות מרוצים

0

קמפיינים מוצלחים

0

שעות עיצוב

המלצות

בין לקוחותינו